ID 0410

Përmbledhje

Çmimi: 
500€
Tipi kontratës: 
Tipi: 
Vendndodhja: 
Tirane
Tualete: 
1
Dhoma: 
1
Sipërfaqja: 
70m2

Apartament i sapo mobiluar dhe modern. Ne zemer se Kodres se Diellit. 1+1 70m2. I kompletuar me te gjitha ! Ju duhen vetem rrobat e trupit!! Kodra e Diellit eshte nje komleks privat larg zhurmave te Tiranes. Ne te do te gjeni gjithcka qe ofron qyteti,dyqane, pishina , spa, vende relaksi , sporti etj.

Specifikat kryesore

 • E mobiluar
 • Kuzhinë
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Parking
 • Hapësirë ​​Parking
 • Tarrace
 • Çati
 • Sistem ngrohjeje
 • Parket
 • Pishine
 • Ashensor
 • Internet
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Makinë larëse enësh
 • Tv Kabllor
 • Kompjuter
 • Pamje e bukur
 • Pamje nga deti
 • Gjenerator

Map