ID 0130

Përmbledhje

Çmimi: 
2 500€
Tipi kontratës: 
Tipi: 
Vendndodhja: 
Tirane
Tualete: 
5
Dhoma: 
4
Sipërfaqja: 
498m2

Rezidenca eshte e pozicionuar në majën e kodrave në perëndim të Liqenit Artificial, në vazhdimësinë e gjelbërimit të Kopshtit Botanik, në zonë të urbanizuar e me transport publik.
Vetëm 15 minuta larg nga qendra e Tiranës, rezidenca është një ndërthurje perfekte vilash dhe apartamentesh ,ku një vëmendje e veçantë i është kushtuar edhe gjelbërimit dhe veprave artistike duke i dedikuar atyre hapësira të konsiderueshme.
Objekti eshte i organizuar: 4 dhoma+ 5 banjo+dhome ndenje kati i dyte, verande me siperfaqe 101m2.
Rezidenca ka dhe nje oxhak funksional dhe nje pishine.
Siperfaqe totale: 498 m2
Objekti eshte pjeserisht e mobiluar, guzhine dhe ajer i kondiconuar.
Rezidenca jepet me qera me cmim 1900euro/muaj
Cmimi ndryshon ne qoftese vila merret e kompletuar.

Rezidenca ka sistem të plotë menaxhimi dhe sherbimesh per banoret e saj si:
1. Sherbim pastrimi kondominial te garantuar ( gjithashtu ofrohet sherbim pastrimi per apartamente sipas kerkeses)
2. Sherbim mirembajtje
3. Sherbim gjelberimi
4. Sherbim mirembajtje periodike per pishinen me standarte europiane.
5. Siguria : sistem 24 ore me roje dhe survejim me sistem kamerash
6. Internet, Telefoni fikse, TV kabllor e satelitor per cdo banese , te ofruara nga kompania Sel-Com e cila eshte ne sherbim te klientit 24 ore.
7. Sherbim transporti urban
8. Sherbim taxi 24 ore
9. Parkim i garantuar per vizitoret
10.Restorant dhe piceri vetem 100 m larg te cilet ofrojne sherbim catering
11.Bar & Restorant
12. Lounge Pool Bar “Sun Smile”
13. Club per femije ku femijet kane “indoor park” dhe kurse te ndryshem (duke filluar nga kurset e gjuhes e deri tek kurset muzikore)
14. Farmaci 24 ore
15. Pastrim Kimik “Sun Clean”
16. Supermarket
17. Librari dhe pike shitje gazetash
18. Wellness Center : SPA, pishine te mbyllur, pishine e jashtme gjysem olimpike, masazhe, sauna, estetike, fitness, etj
19. Beauty Shop
20. Agjensi Bankare dhe ATM
21. Fidanishte dhe se shpejti Flower Shop “Kodra e Diellit”
22. Pista biciklete
23. Piste per jogging prej 5 km vetem 30 m nga dera e shtepise
24. Rrugina “Parku” duke filluar nga Kopshti Botanik perreth pjese Jugore te “Kodres se Diellit 1” , lidhet me rruginen e projektuar brenda Kodres se Diellit 2 (projekti I ri ne ndertim) dhe perfundon ne majen e kodrines me te larte qe ka zona.
25. Fushe tenisi
26. Park per femije dhe kend lojrash ne natyre
27. Fashion Atelier “Anila Zajmi-Katanolli”
28. Galeri artesh
29. Studio pikture,sculpture dhe punime ne mozaik,

Specifikat kryesore

 • E mobiluar
 • Kuzhinë
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Parking
 • Hapësirë ​​Parking
 • Tarrace
 • Çati
 • Sistem ngrohjeje
 • Parket
 • Pishine
 • Ashensor
 • Internet
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Makinë larëse enësh
 • Tv Kabllor
 • Kompjuter
 • Pamje e bukur
 • Pamje nga deti
 • Gjenerator

Map