ID 489

Përmbledhje

Çmimi: 
1 000€
Tipi kontratës: 
Vendndodhja: 
Tirane
Tualete: 
2
Dhoma: 
3
Sipërfaqja: 
174m2

Pamja shume e bukur dhe me vetrata cdo dritare dhe dere si dhe rrjete mizash per cdo dere dhe dritare.
Parket druri ne katin e pare dhe laminat ne te dytin.
Vetem me te huaj dhe jo me femije te vegjel.

Specifikat kryesore

 • E mobiluar
 • Kuzhinë
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Parking
 • Hapësirë ​​Parking
 • Tarrace
 • Çati
 • Sistem ngrohjeje
 • Parket
 • Pishine
 • Ashensor
 • Internet
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Makinë larëse enësh
 • Tv Kabllor
 • Kompjuter
 • Pamje e bukur
 • Pamje nga deti
 • Gjenerator

Map