ID 0561

Përmbledhje

Çmimi: 
700€
Tipi kontratës: 
Tipi: 
Vendndodhja: 
Tirana
Tualete: 
2
Dhoma: 
2
Sipërfaqja: 
100m2

Apartament me qera 2 +1 + 2 tualete +1 ballkon.
Apartamenti ka mobilim dhe sistem kaldaje te ri te instaluar ne te gjitha dhomat.
Pamje të mirë të Tiranës dhe është afër qendrës.

Specifikat kryesore

 • E mobiluar
 • Kuzhinë
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Parking
 • Hapësirë ​​Parking
 • Tarrace
 • Çati
 • Sistem ngrohjeje
 • Parket
 • Pishine
 • Ashensor
 • Internet
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Makinë larëse enësh
 • Tv Kabllor
 • Kompjuter
 • Pamje e bukur
 • Pamje nga deti
 • Gjenerator

Map