ID 0205

Përmbledhje

Çmimi: 
74 000€
Tipi kontratës: 
Tipi: 
Vendndodhja: 
Sarande
Tualete: 
1
Dhoma: 
2
Sipërfaqja: 
74m2

Apartament per shitje ne Sarande tek gjiri i Bukavileve ne nje resort ne nje pozicion shume te afert me detin Jon.
Resorti ofron nje variacionsherbimesh dhe facilitetesh te ndryshme te cilen do ju bejne jetesen tuaj me te lehte dhe pushimet tuaja me te bukura.
(Pishina, SPA, pishine per femije, piceri, restorant, bar, parkim i garantuar etj)

Specifikat kryesore

 • E mobiluar
 • Kuzhinë
 • Kondicioner
 • Ballkon
 • Parking
 • Hapësirë ​​Parking
 • Tarrace
 • Çati
 • Sistem ngrohjeje
 • Parket
 • Pishine
 • Ashensor
 • Internet
 • Furrë
 • Frigorifer
 • Makinë larëse enësh
 • Tv Kabllor
 • Kompjuter
 • Pamje e bukur
 • Pamje nga deti
 • Gjenerator

Map