For Sale
Location: 
Tirane
Address: 
Tek liqeni i thate
Info: 

Toka eshte ne zonen me te mire te Tiranes. Ky cmim eshte i padiskutueshem dhe do te jete i pandryshuar ne rast se shitet si parcele.

Surface: 
1 200m²
Price: 
180 000€
Cel: 066 256 7777
Shperndaje
Kontakt i shpejte